Právě se nacházíte: Kancelářské židle
<< předchozí    1 2     následující >>    [ 1...20 z 30 ]

BZJ 001

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech a domácnostech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Popis: Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Opěradlo je výškově nastavitelné.Plastový kříž opatřen zátěžovými kolečky. Doplňky područky.
Cena bez DPH: 2600 Kč
Cena s DPH: 3146 Kč

BZJ 300 synchro

Kancelářská zátěžové ergonomická otočná židle, široký a tvarovaný sedák umožňuje velmi pohodlné sezení. Tvarované vysoké opěradlo je výškově nastavitelné. Synchronní mechanismus umožňuje jednoduché nastavení sklonu sedáku vzájemně se sklonem opěradla. Standardně jsou židle vyráběny s černým kovovým křížem. Židle jsou vhodné pro tzv.24 hodinový provoz. Doplňky područky.
Cena bez DPH: 5100 Kč
Cena s DPH: 6171 Kč

BZJ 421

Kancelářská pevná a stabilní ergonomická otočné křesla - ergonomicky tvarovaný sedák umožňuje pohodlné sezení. Synchronní mechanismu zabezpečuje plynulé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Standardem je chromovaný kovový kříž a zátěžová kolečka. Vysoké síťové opěradlo je opatřeno posuvnou bederní opěrkou. Doplňky loketní opěrky.
Cena bez DPH: 4100 Kč
Cena s DPH: 4961 Kč

BZJ 002 včetně područek - (ušetříte 920 Kč)

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Kancelářská otočná židle s vysokým opěradlem. Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Opěradlo je výškově nastavitelné.Chromový kříž opatřen zátěžovými kolečky.Výškově stavitelné loketní opěrky.
Cena bez DPH: 2550 Kč
Cena s DPH: 3086 Kč

BZJ 300 asynchro

Kancelářská zátěžové ergonomická otočná židle, široký a tvarovaný sedák umožňuje velmi pohodlné sezení. Tvarované vysoké opěradlo je výškově nastavitelné.Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a sklonu opěradla. Standardně jsou židle vyráběny s černým kovovým křížem. Židle jsou vhodné pro tzv.24 hodinový provoz. Doplňky područky
Cena bez DPH: 4900 Kč
Cena s DPH: 5929 Kč

BZJ 421ST

Kancelářská ergonomická otočné křesla - ergonomicky tvarovaný sedák umožňuje pohodlné sezení. Synchronní mechanismu zabezpečuje plynulé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Standardem je chromovaný kovový kříž a zátěžová kolečka. Vysoké síťové opěradlo je opatřeno posuvnou bederní opěrkou. Doplňky loketní opěrky.
Cena bez DPH: 4100 Kč
Cena s DPH: 4961 Kč

BZJ 004

Kancelářská židle splňující požadavky pro práci u vysokých pracovních zařízeních, stolů, recepčních pultů atd.Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Opěradlo je výškově nastavitelné.Vysoký plynový píst, nastavitelný nožní kruh. Plastový kříž opatřen zátěžovými kolečky nebo kluzáky. Doplňky područky.
Cena bez DPH: 3600 Kč
Cena s DPH: 4356 Kč

BZJ 303

Kancelářská židle vhodná pro každodenní používání. Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje nezávisle nastavení sedáku a opěráku.Opěrák je výškově nastavitelný. Doplňky područky. Standardně se židle dodává s plastovým křížem.
Cena bez DPH: 2800 Kč
Cena s DPH: 3388 Kč

BZJ 422

Kancelářská ergonomická otočné křesla - široké sedáky umožňují velmi pohodlné sezení. Chromovaná kovová konstrukce zaručuje pevnost výrobků. Opěradlo střední, nastavitelný sklon opěradla, bederní opěrka. Standardně vyráběny se synchronním mechanismem a kovovým křížem.
Cena bez DPH: 4000 Kč
Cena s DPH: 4840 Kč

BZJ 002 PK/A

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech a domácnostech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Popis: Kancelářská otočná židle s vysokým opěradlem. Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Opěradlo je i výškově nastavitelné.Plastový kříž opatřen zátěžovými kolečky. Doplňky područky.
Cena bez DPH: 2800 Kč
Cena s DPH: 3388 Kč

BZJ 306 synchro

Kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je téměř čtvercový pohodlný sedák. Opěradlo židle je vysoké s možností výškového nastavení. Židle je opatřena synchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a nastavení sklonu sedáku a opěradla.Židle je standardně dodávána s plastovým křížem.Doplňky područky.Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou  zátěž.
Cena bez DPH: 3800 Kč
Cena s DPH: 4598 Kč

BZJ 422ST

Kancelářská ergonomická otočné křesla - široké sedáky umožňují velmi pohodlné sezení. Chromovaná kovová konstrukce zaručuje pevnost výrobků. Opěradlo  střední, nastavitelný sklon opěradla, bederní opěrka. Standardně vyráběny se synchronním mechanismem a kovovým křížem.
Cena bez DPH: 3600 Kč
Cena s DPH: 4356 Kč

BZJ 306 asynchro

Kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je téměř čtvercový pohodlný sedák. Opěradlo židle je vysoké s možností výškového nastavení. Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Židle je standardně dodávána s plastovým křížem.Doplňky područky.Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou  zátěž.
Cena bez DPH: 3600 Kč
Cena s DPH: 4356 Kč

BZJ 420K

Kancelářská konferenční křeslo- tvarovaný sedák umožňuje velmi pohodlné sezení. Chromovaná kovová konstrukce zaručuje pevnost výrobků. Síťové opěradlo je opatřeno bederní opěrkou.
Cena bez DPH: 3440 Kč
Cena s DPH: 4162 Kč

BZJ 016

Kancelářská židle splňující požadavky pro práci u vysokých pracovních zařízeních, stolů, recepčních pultů atd.Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. Standardním mechanismus umožňuje nastavení výšky opěradla.Vysoký plynový píst, nastavitelný nožní kruh. Chromový kříž opatřen zátěžovými kolečky nebo kluzáky.
Cena bez DPH: 2600 Kč
Cena s DPH: 3146 Kč

BZJ 391 synchro

Nejprodávanější kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je široký pohodlný sedák a široké opěradlo.Opěradlo je možno výškově nastavit. Židle je opatřena synchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a volbu jakékoli polohy sklonu opěradla a sedáku.Židle je standardně dodávána s kovovým křížem.Doplňky područky, posuvný sedák, opěrka hlavy. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.
Cena bez DPH: 3700 Kč
Cena s DPH: 4477 Kč

BZJ 420M

Kancelářské konferenční křeslo - ergonomicky tvarovaný sedák umožňuje velmi pohodlné sezení. Robustní chromovaná kovová konstrukce zaručuje pevnost výrobků.Síťové opěradlo střední opatřeno bederní opěrkou. Možnost  volby loketních opěrek.
Cena bez DPH: 3000 Kč
Cena s DPH: 3630 Kč

BZJ 005

Otočné židle s kruhovým sedákem.Potahové látky s vysokou odolností nebo provedení v kožence. Výškově nastavitelné pomocí plynového pístu.
Cena bez DPH: 1200 Kč
Cena s DPH: 1452 Kč

BZJ 391 asynchro s područkami, černý kříž

Nejprodávanější kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je široký pohodlný sedák a vysoké opěradlo, které je výškově nastavitelné. židle je vysoké s možností výškového nastavení. Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Židle je standardně dodávána s plastovým křížem.Doplňky područky.Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou  zátěž.
Cena bez DPH: 3400 Kč
Cena s DPH: 4114 Kč

BZJ 426

Kancelářská ergonomická otočné křesla - široké sedáky umožňují velmi pohodlné sezení. Chromovaná kovová konstrukce zaručuje pevnost výrobků. Opěradlo střední, nastavitelný sklon opěradla, bederní opěrka. Standardně vyráběny se synchronním mechanismem a kovovým křížem.
Cena bez DPH: 4300 Kč
Cena s DPH: 5203 Kč
<< předchozí    1 2     následující >>    [ 1...20 z 30 ]


Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2010